Tachografo DDD failai

Last modified by Admin on 2018/02/14 08:41

Būsena skiltyke atvaizduojama kada paskutinį kartą buvo nuskaityta vairuotojo kortelė.*
Data URI image
*Nuotoliniu būdu per tachografą arba per kortelių skaitytuvą. Įtraukiami visi vairuotojai kurių vairuotojo kortelės buvo nuskaitytos. Nebedirbančius vairuotojus reikia pašalinti iš "Telefonų knygutė".

Būsena TP skiltyke atvaizduojama kada paskutinį kartą buvo nuskaitytas automobilio tachografas.*

Data URI image
*Atvaizduojami tik tie automobiliai kuriuose yra pajungtas nuotolinis tachografo nuskaitymas.

Šiame lange galima matyti, valdyti, bei užsakyti atsisiųstus vairuotojų kortelių DDD failus.

Užsakymai skiltyje galima užsakyti pasirinkto automobilio tachografo DDD failus už norimą laikotarpį, bei užsakyti vairuotojo kortelių DDD failų nuskaitymą į sistemą.***

1 pav

Data URI image

Failai iš tachografų skiltyje yra saugomi DDD failai po užsakymo nuskaitymo ir atsisiuntimo iš tachografo. Taip pat skiltyje galima atsisiųstus vairuotojų kortelių DDD failus išsaugoti kompiuteryje arba ištrinti.

2 pav

Data URI image

Data URI image- DDD failo atsisiuntimas į kompiuterį.

Data URI image- žinutės trymimas.

Failai iš skaitytuvų skiltyje yra saugimi iš kortelių skaitytuvo, esančio automobilyje, nuskaityti ir atsisųsti vairuotojo kortelių DDD failai. Šioje skiltyje galima atsisiųstus vairuotojų kortelių DDD failus išsaugoti kompiuteryje arba ištrinti, bei importuoti vairuotojo kortelių DDD failus nuskaitytus kitur.

3 pav

Data URI image

Data URI image- vairuotojo kortelių DDD failų importavimas iš kompiuterio.

***  Norint nuskaityti ir atsisiųsti failus iš tachografo mašinoje prie sekimo turi būti prijungtas tachografo nuskaitymas, o taip pat reikia turėti įmonės tachografo kortelę. Atliekant ir vykdant užsakymą kortelė visą laiką turi būti įkišta į kortelių skaitytuvą, kuris yra prijungtas prie kompiuterio. Taip pat turi būti įdiegta ir paleista programa “TachoClient”. Ją galima rasti viršuje dešinėje (1 pav).

Tags:
Created by Admin on 2018/02/14 08:41