Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Last modified by Admin on 2018/02/14 08:40


1. Ką daryti pamiršus „eTransportas“ sistemos slaptažodį?

Užėję adresu http://etransportas.aktkc.lt spauskite "Pamiršau slaptažodį".

Data URI image

Įveskite elektroninį pašto adresą, kuri įvedėte "eTransportas" sistemoje ir spauskite OK:

Data URI image

Į nurodytą elektroninį paštą gausite naują slaptažodį. Prisijungę prie sistemos jį pakeiskite.

Jei elektroninio laiško negaunate ar kilo klausimų rašykite į support@aktkc.lt


2. Kodėl transporto priemonė „eTransporto“ sistemoje atvaizduojama pilkame fone?

Transporto priemonė atvaizduojama pilkai, kai įranga nesiunčia duomenų į serverį ilgiau nei 4 valandas 10 minučių. Duomenų nesiuntimo priežastys gali būti įvairios, nuo GPRS duomenų perdavimo sutrikimo iki įrangos gedimo ar mašinos maitinimo atjungimo. Pastebėję, kad įranga nesiunčia duomenų, kreipkitės į mūsų techninio palaikymo inžinierius žemiau nurodytais kontaktais ir jie išsiaiškins sutrikimo priežastis.


3. Kodėl transporto priemonės greitis „eTransporto“ sistemoje atvaizduojamas raudoname fone?

Tai nutinka, kai transporto priemonei važiuojant (greitis > 3 km/val.) rodomas išjungtas degimas. Tai pastebėję, kreipkitės į mūsų techninio palaikymo inžinierius žemiau nurodytais kontaktais ir jie išsiaiškins sutrikimo priežastis bei jas pašalins.


4. Kodėl transporto priemonės greitis „eTransporto“  sistemoje atvaizduojamas pilkame fone?

Tai nutinka, kai įranga duomenis į serverį siunčia, tačiau negali nustatyti savo buvimo vietos (nefiksuoja GPS/GLONASS palydovų). Palydovų nefiksavimo priežastis gali būti įrangos ar antenos gedimas, transporto priemonės kėlimasis keltu, buvimas tunelyje ar uždaroje patalpoje. Tai pastebėję kreipkitės į mūsų techninio palaikymo inžinierius žemiau nurodytais kontaktais ir jie išsiaiškins sutrikimo priežastis bei jas pašalins.

 


5. Kodėl ataskaitose kartais atvaizduojami netikri kuro užpylimai/nupylimai?

Dažniausiai tai nutinka ne dėl kuro matuoklių kaltės, o dėl transporto priemonės darbo sąlygų, kai reljefas būna nelygus, kuro svyravimai per tam tikrą laiko tarpą smarkiai kinta, todėl sistema juos fiksuoja kaip kuro užpylimus/nupylimus ir registruoja. Tai pastebėję kreipkitės į mūsų techninio palaikymo inžinierius žemiau nurodytais kontaktais.

 


6. Kiek laiko „eTransporto“ sistema saugo duomenis?

Pagal sutartį duomenys saugojami 3 mėnesius, tačiau dažniausiai galime pateikti duomenis iki pusės metų.

 


7. Ar skaičiuojami nuvažiuoti kilometrai transporto priemonei plaukiant keltu?

Nuvažiuoti kilometrai plaukiant keltu neskaičiuojami ir į ataskaitas nėra įtraukiami.

 


8. Kodėl neveikia susirašinėjimas per Garmin navigaciją?

Dažniausiai tai nutinka dėl pažeisto kabelio tarp Garmin navigacijos ir telemetrinės įrangos arba netinkamo kontakto jungtyse. Taip pat pati Garmin navigacija gali neveikti dėl perpildytos vidinės žnučių atminties, todėl žinutes reguliariai reikia trinti.

Esant Garmin sutrikimui, pirmiausia, rekomenduojama išjungti Garmin navigaciją, palaikius išjungimo mygtuką apie 5 sekundes ir tada įjungti. Jei atlikus Garmin perkrovimą veikimas neatsistatys, kreipkitės į mūsų techninio palaikymo inžinierius žemiau nurodytais kontaktais ir jie išsiaiškins sutrikimo priežastis bei jas pašalins.


9. Kaip dažnai atnaujinami transporto priemonių duomenys „eTransporto“ sistemoje?

Esant standartinei konfigūracijai, transporto priemonei stovint (išjungus degimą) tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, duomenys atsinaujina kas valandą. Transporto priemonei važiuojant ar stovint, dirbant užsienyje, duomenys atsinaujina kas 3 minutes, o Lietuvoje – kas minutę. Konfigūracija gali būti keičiama nuotoliniu būdu, todėl nustatymai gali būti keičiami pagal Jūsų poreikius.

 


10. Kokius borto kompiuterio duomenis galiu matyti „eTransporto“  sistemoje?

Matysite tuos duomenis, kuriuos pateiks transporto priemonės borto kompiuteris. Dažniausiai pateikiami kuro lygio, kuro suvartojimo, nuvažiuoto atstumo ir apsukų duomenys, tačiau galimi ir papildomi – ašių apkrovos, akseleratoriaus, stabdžių pedalo pozicijos bei kiti.


11.Kokia interneto naršykle rekomenduojama naudotis dirbant su „eTransporto“ sistema?

Rekomenduojama naudotis naujausiomis Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge versijomis arba ne žemesne nei 10-os versijos Internet Explorer internetine naršykle.

Tags:
Created by Admin on 2018/02/14 08:40